Няма лек..
Ще се възмутите но това са фактите. Грижите са по специфични. Такова дете не бива да посещава детска градина за да бъде укрепен и пощаден имунитета му. Привсяка хрема, която за другите майки би била безобидна за вас показва пътя към лекарския кабинет. Защото е важно детето дабъде наблюдавано.
С първото си дете се опитвах да живея като другите майк, дори за месец беше на градина. Това я доведе до повтарящи се бронхити и накрая и така противните помпи. След десет години, когато родих отново бяхв вече половин доктор. Защото никой не оправдава незнанието ти. Иска се да си информиран.
Малката ми дъщеря на 9години и за сега е.... Играе тенис на корт, латино танци пее, защото дишането е най-важно. Когато е болна съм почти всеки ден до доктора за да не допуснем антибиотик. Когато се задъхва от кашлица правя инхалации цяла нощ. Дишам с нея, галя я. Моля се на Бог да я пощади от кортизоните.
Аз напълнях от тях за 12 години 30 килограма. Каката се наду като балон имаме вече и хормонални проблеми. Така, че лечение няма, по скоро една добра профилактика.
Успех!
Пишете, ако искате да се разтушите и да обменим опит.
Юлияна
Още статии за Бронхиална астма при бебето и детето
Всичко за Вашето здраве 
Каталог - Аптеки
|
Каталог - Лекари |
| на дихателните органи и слуха |
| на храносмилателната с-ма |
| на бъбреците и отделителната с-ма |
| на очите |
| на опорно-двигателната |
| на нервната система |
| остро заразни болести |
| тумори |
| през бременността |
| на сърцето и кръвоносните съдове |
| на устната кухина |
| сексуални проблеми |
| на половите органи |
| зависимости |
| на жлезите с вътрешна секреция |
| паразитни болести |
| на бебето и детето |
| на кожата и венерически |
| други |

























