Здравница

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кленов сироп

Левкоплакия на шииката на матката

Създайте нова тема   Напишете отговор     -> Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dafi_bg

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 7:13 pm    Заглавие: Левкоплакия на шииката на матката Отговорете с цитат

Имам проблем от Пловдив съм и съм на 45 год... преди три години ми откриха че имам раничка на шииката матката няколкото пъти ми я гориха един път ми я тушираха и сега като направих изследвания се оказа ПАП 3. При биопсията ми казаха диагноза левкоплакия изписаха ми лечение Ципрофлоксацик Актавис и Трихомонацид.Някои ако е имал същия проблем и се е оправил ще съм благодарна ако ми даде съвет или препоръча специалист с които да се консултирам :cry:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didasl

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 4:49 pm    Заглавие: по темата Отговорете с цитат

Здравей дафи аз съм на 31 г и преди 3 г ми направеха конизация на шийката ,бях с рар 3 ,а на хистологичното излизаше рарилом уретери ,дисплазия 1 степен .Заболяването си го открих когато бях на 21 г.След като родих 2 си дете гиниколога ми ме посаветва да си направя тази конизация .Направих я по мое желание преди 2г след конизацията рар теста ми е 2г казват ми че е нормално за раждала жена .Конизацията ми я направиха в СТ.Загора в онкологичен диспансер .Преди това ме обгаряха доста пъти ,подлагах се почти всяка година на хистологични иследвания ,и след като разбрах че няма да се промени групата с обгаряне ,реших да ми направят конизация изрязват проблемното место на шийката ,операцията се прави през влагалището.Интерсувай се дали не е възможно и дали не е по добре да ти направят конизация .Не съм запозната с твоята диагноза и не мога да ти кажа нещо за нея ,но моята група също беше 3 и за това търсех решение .Пожелавам ти успех .
Върнете се в началото
dafi_bg

МнениеПуснато на: Нед Яну 20, 2008 9:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравей благодаря за отговора аз продължавам с лечение с антибиотик като го вземах два дена и получих зачервяване по цялото тяло пъпки сърбеж подуване по тялото указа се че съм алергична въпреки че досега съм нямала проблем лекарството струва 40 лева и сега вземам противоалергичнода се изчистя и тогава ще отида при онкогинеколожката да видим какво ще правим тя каза че щяла друг антибиотик дами даде много съм объркана ходих ипри др дренски на ул весела той ми каза че най добре е за конизация при тая група обаче ме е страх а има и друго във форума четох някъде че се слага и тампони с мед и аз реших да пробвам обаче получих зачервяване и гной ли беше или някакво течение незнам обаче гинеколожката като ме видя се развика ти какво си правила и аз не посмях да и кажа да се ядоса повече страх ме е от операция майка ми преди години се оперира от миома и на следващия ден почина от тромб а пък и аз вземам от години илачи за сърцето защото имам прескачения иускорен пулс много съм притеснена и тука като чета какви ли не истории направо незнам какво ще стане сега съм в цикъл след някой ден ще ида пак на преглед иконсултация да видим какво ще правя аз сигурно много ви утекчих с моите проблеми благодаря ви бъдете живи издрави
Върнете се в началото
didasl

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 9:54 am    Заглавие: по темата Отговорете с цитат

Не се претиснявайте конизацията не се прави чрез разрез през корема.Тя се прави през влагалиштето ,и след това периода за възтановяване не е тежак ,просто трябва да не се натоварвате и почивате .Болки няма ,моя съвет е да си направите конизация за да не се усложни още повече .Но вие решавате !
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     -> Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети