Здравница

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кленов сироп

Баща ми е с тумор на бъбрека

Създайте нова тема   Напишете отговор     -> Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pepina

Местожителство: Панагюрище

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2008 4:15 pm    Заглавие: Баща ми е с тумор на бъбрека Отговорете с цитат

Здравейте, на баща ми откриха тумор на бъбрека преди около месец. Бяхме на изследване на скенера в болница "Света Екатерина" и в резултатите пише, че има лезии към белия дроб. На 9 май той влиза в Александровска болница за лечение. Много ще съм благодарна, ако някой, който е преживял подобно нещо или си има на идея за какво стаа въпрос да ми пише. Искам да знам дали баща ми има шанс да продължи да живее макар и с един бъбрек.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kostov

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2008 5:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Всичко това съм го преживял. Какво да кажа..ако е рекъл Бог ще живее човека. Важното е да няма разсейки. Особено в белия дроб. Ако при отстраняване на бъбрека се отстрани тумора и няма разсейки, човека има шанс. Ако има разсейки в белите дробове, прогнозата за съжаление е .. . По време на лечението и след това важен критерий е теглото. Ако спре отслабването или пък дай Боже теглото се вдигне- това е добре. Ако слабеенето не спира, това е знак, че тумора работи и организма намалява метаболизма на организма за да не храни туморните клетки. Спазвайте всички указания на лекарите! В този случай лечение с билки само не е възможно! Билковото лечение е придружаващо, спомагащо и само под контрола на лекаря. Много е важен и режима за хранене и диетата!
Ако желаете, споделяте как върви лечението.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
pepina

МнениеПуснато на: Чет Май 08, 2008 8:06 pm    Заглавие: Благодаря Отговорете с цитат

Много, много Ви благодаря. пиша Ви второ съобщение, защото не съм сигурна, че първото сти го получил. Благодарна съм, че споделяте това, което сте преживяли. В такъв момент само надеждата ни крепи. Аз много силно вярвам, че баща ми ще се оправи, защото е само на 50 години. Говорих с лекари и те ми казаха, че лезии е много общо и не значи точно метастази. Много се надявам нещата да вървят добре. С удоволствие ще Ви държа в течение. Още веднъж - голямо благодаря. Всичко хубаво.
Върнете се в началото
ELIZA

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 09, 2008 8:36 pm    Заглавие: Не винаги е точно това! Отговорете с цитат

Здравейте!. Минала съм по тоз път. Изгубих свекърва си на 52 години. Лезия, не винаги е разсейка. За това направете при възможост още една консултация с друг екип. Ако вече сте в болница внимателно следете за температурата в стаята, отворените прозорци, течението и влажността на въздуха в помещението. Понякога една пневмония причинена от недоглеждане и немърливост води до непоправими последици. Не е лошо да се консултирате и с пулмолог. Бих препоръчала д-р Д. Вълев в болница " Света София". Много е важен хранителния режим и телесното тегло. Духът винаги трябва да е на ниво и никога не казвайте пред него думичката 'РАК". Успех желая!
Върнете се в началото
pepina

МнениеПуснато на: Пет Май 09, 2008 10:26 pm    Заглавие: Re: Вече в болница Отговорете с цитат

Много благодаря на Елиза. Баща ми вече е в болница и на 12 в понеделник му предстои операция. От това, което виждам в саита започвам да вярвам, че има добри хора. Много съм Ви благодарна.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     -> Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети