Здравница

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кленов сироп

Никнене на зъби

Създайте нова тема   Напишете отговор     -> Да отгледаш и възпиташ детето си
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
aneliarankova

МнениеПуснато на: Пет Ное 26, 2010 9:04 pm    Заглавие: Никнене на зъби Отговорете с цитат

Здравейте, аз имам дъщеря на 1.5години и в момента и никнат кучешките зъбки. Постоянно и текат много редки сополи и е много нервна, вдига и температура. Личната лекарка постоянно и изписва разни лекарства и дори антибиотици и не знам дали има смисъл от тях. Та въпроса ми е знаете ли някои безвреден за децата илач, с който да закрепим положението и да може детето да си ходи на градинка, че вече имам проблеми с работодателя ми.
Атанасия

МнениеПуснато на: Сря Дек 01, 2010 7:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кръстено ли е детенце и как се казва да се помолим за нея? Отделно свети Стилиян е закрилник на децата и е добре да се освети икона на детенце, друго- да се отиде в храм да се прочете молитва на детето от свещенослужител.
Лекарство-панадол. И мед. Само това.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     -> Да отгледаш и възпиташ детето си Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети