Здравница

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кленов сироп

външна киста на ануса

Създайте нова тема   Напишете отговор     -> Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nana

МнениеПуснато на: Вто Ное 18, 2008 3:31 pm    Заглавие: външна киста на ануса Отговорете с цитат

Здравейте, имам киста на ануса която е доста голяма и ми казаха, че само с операция се оправя.Някой имал ли е подобни проблеми? Моля за съвети.Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kostov

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Ное 18, 2008 6:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Определено трябва хирургична намеса. Добре е да не се чака много. Ако сте от София, препоръчвам Д-р Близнашки - http://www.zdravnitza.com/a/nav/doctors/doc/doc/one/one/id_doc_category/6/doct/89
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gichita

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Дек 13, 2008 10:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Дано не съм закъсняла със съвета си, но хирургичната намеса, е последното, което може да направите и при тези случаи, практиката показва, че отново се появяват.
Аз Ви препоръчвам, т.н котешка стъпка, която вероятно ще се наложи и като най- подходяща за лечение на рак.
Ако желаете мога да Ви препоръчам и един нов, метод, който е доказан в практиката.
[url] http://www.artroza.dir.bg;
gichita@abv.bg[/url]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     -> Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети